РІЧНИЦЯ СПІВПРАЦІ ПрАТ “МЕТАЛИТ” З ПАРТНЕРАМИ.

РІЧНИЦЯ СПІВПРАЦІ ПрАТ “МЕТАЛИТ” З ПАРТНЕРАМИ.

Сьогодні для нашої компанії ПрАТ “МЕТАЛИТ” особливий день – річниця співпраці з компанією ТОВ «БОНДІОЛІ і ПАВЕЗІ УКРАЇНА ». Наше ливарне виробництво, протягом року, виготовило більше 5 000 шт. корпусів для силових вузлів наших італійський партнерів.
ТОВ «БОНДІОЛІ і ПАВЕЗІ УКРАЇНА » є дочірньою компанією всесвітньо відомого італійського виробника гідравлічного та іншого силового обладнання BONDIOLI & PAVESI, що об’єднує одинадцять компаній в ІТАЛІЇ та світі, кожна з яких займає стратегічні позиції у виробництві механічних, гідравлічних та електронних вузлів.
Філософія групи компаній ГИДРОСИЛА (HYDROSILA) частиною якої є ПрАТ «МЕТАЛИТ», ґрунтується на принципах КАЙДЗЕН – щоденного безперервного покращення всіх процесів виробництва, тому ми прикладаємо максимум зусиль задля повного задоволення потреб споживачів.
Ми впевнені, що цей рік став успішним початком наших довгих партнерських відносин з BONDIOLI & PAVESI, а ефективне співробітництво надає нам впевненість у подальшому плідному партнерстві, взаємовигідній співпраці, досягненні мети.
МИ ЦІНУЄМОВАШ БІЗНЕС!

Share this post

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *